O nas

 
Agnieszka Rozwadowska jest właścicielką i założycielką firmy. Od wielu lat związana ze sprzedażą na rynku nieruchomości. Cechują ją bezkompromisowa dbałość o najwyższą jakość a także śmiałość i optymizm w działaniu. W pracy i w życiu zawsze towarzyszy jej energia i konsekwencja. Otwarta na świat i ludzi. 
Poza nieruchomościami interesuje się motoryzacją i podróżami.

 
 


Oferta Invest Home  obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo nasza praca to nasza pasja. Dużym znaczeniem dla nas jest zaufanie klientów. Dbamy o budowanie długotrwałych  relacji z naszymi klientami. 

Gwarantujemy kompleksowość usług. Przeprowadzimy cały proces kupna, sprzedaży bądź najmu. Wspólnie określimy Twoje potrzeby. Pomożemy w negocjacjach i zawarciu najkorzystniejszej dla Ciebie umowy. Ustalimy warunki techniczne, oraz pomożemy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dokumentów.  Jeżeli będziesz zainteresowany pomożemy uzyskać kredyt. Transakcję zawsze doprowadzamy do końca.

Umów się na spotkanie
zadzwoń

+48 606 444 130 +48 15 844 58 47
wyślij email

biuro@investhome-nieruchomosci.pl